Jaunumi Galerija Par mums Kontakti
Jaunumi
· Aplūkot visus jaunumus

10.07.2015 - Kurland Bike Meet 2015


Ventspilī notiks motobraucēju salidojums „Kurland Bike Meet 2015”
No 17. līdz 19. jūlijam Ventspilī notiks gadskārtējais Starptautiskais Baltijas jūras reģiona valstu motobraucēju salidojums „Kurland Bike Meet 2015”. Latvijas Motoklubu asociācija „Kurland Bike Meet” pulcēs venstpilniekus, motosporta entuziastus. Kopējais dalībnieku un apmeklētāju skaits plānots ap 5000 no visas Latvijas un tuvējām ārvalstīm – no Zviedrijas, Baltkrievijas, Somijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas.


PROGRAMMA

Motoparāde pilsētas ielās

Sestdien, 18. jūlijā, plkst. 13.00 pilsētas ielās būs skatāma motoparāde, kas noslēgsies Reņķa dārzā.

Aktivitātes Reņķa dārzā

Ap 14.00 Reņķa dārzā tiek aicināti pilsētas iedzīvotāji, lai baudītu teatralizētu uzvedumu no motociklistu dzīves „Baikeris un Reindžeris”, ko veido trīskārtējs Latvijas čempions triālā Andris Grīnfelds, un rokgrupas „Bloody Heel” uzstāšanos. Būs arī iespēja nofotografēties pie motocikliem un ar motociklistiem.

Grupas „Latvian Blues Band” speciālā programma „Blues & Bikes”

Ventspils Piejūras kempings uzņems viesus no 17. jūlija līdz 19. jūlija rītam. Sestdien, 18. jūlija vakarā, plkst. 21.15 notiks Pliko brauciens un grupas „Latvian Blues Band” speciālā programma „Blues & Bikes”. Nakts noslēgums – mūzikas un deju ritmos.Trīs dienu caurlaide uz visiem „Kurland Bike Meet 2015" maksas pasākumiem – EUR 15 ((bērniem līdz 16 gadu vecuma – ieeja bez maksas vecāku vai pilnvarotu pilngadīgu personu klātbūtnē).

 

 
PAR MUMS JAUNUMI GALERIJA KONTAKTI
©2008 Visual Studio